Vzkazy

 • Cédéčko s vůní kouře

  Ačkoliv ve chvíli, kdy tento článeček píši (polovina prosince), je CD s dlouhým, ale vše říkajícím názvem „Šedifky a Přeletky: Ze starých zpěvníků“, na světě teprve pár týdnů, ohlasy z různých míst jsou nejen četné, ale i velice příznivé, některé přímo nadšené.

  Celý článek...
Dnes má svátek Státní svátek Zítra má svátek Silvie

Skupina Pětník, vítězka diváckého hlasování ve 2. kole (Foto Rejka Balcarová)

Pěkně se roztočila kola jubilejního XV. ročníku písničkové soutěže Notování. Druhé z nich, po úspěšném prvním, se zase podobalo semifinále některého z předchozích ročníků spíš než kolu základnímu.

Dost i tom vypovídá reportáž, kterou v noci po soutěži sepsal a na  http://www.folktime.cz/notovani-reportaze/8877-poprve-z-notovani.html  publikoval Miloš Keller, i ta, jíž jsem napsal a na http://www.notovani.cz/rec-2-zakladnim-kole-xv-rocniku-5-10-2017/ publikoval já. Přečtete-li reportáže a podíváte-li se na výsledky na http://www.notovani.cz/vysledky-2-zakladniho-kola-xv-rocniku-notovani-5-10-2017/, dozvíte o minulém kole úplně všechno.

Popiska: Nejúspěšnější písnička diváckého hlasování ve 2. kole

Po dlouhém čtení v odkazech předchozího odstavce budete určitě rádi, když vás s programem 3. základního kola XV. ročníku Notování seznámím formou stručného letáku

a prozradím vám už jen, že vedle nabízeného by se ve 3. kole mělo semlít i něco móóóc zajímavého, o čem mám sám velmi mlhavé tušení... Doufám, že i tato kusá informace vás 2. listopadu přivede do Music City Pointu a moc se na vás těším. A se mnou ostattní kolegové pořadatelé, muzikanti i naši technikové...

Více informací o Notování najdete na http://www.notovani.cz/ ,
na https://www.facebook.com/groups/130783622398/
a na http://bandzone.cz/fan/radanotovani .

 

Foto týdne

„Štěstí je jednoduché.

Dobré zdraví

a špatná pamět."

 

Ernest Hemingway

Jste náš host číslo

6700418

Melanž

 • Jaký je Brňák

  Petr Komárek zvaný Farář z Texasu, USA, má – zdá se – silný vztah k Brnu. Čas od času nám přepošle zasvěcené texty o moravské metropoli. Většinou jsou ty texty vtipné, vyznačují se značným stupněm informovanosti. Dnes poslal následující sdělení:

  Celý článek...  
 • Jak posílat příspěvky na potlach v Texasu

  Ozvalo se nám již několik kamarádů ze zahraničí, kteří chtěli poslat peníze na naše bankovní konto na podporu 10 celosvětovéo potlachu, ae nemohli tak učinit, protože informace uvedené na trampských webových stránkách nebyly úplné.

  Celý článek...  
 • Když je v Texasu vedro, skoro se nedá pracovat

  Další zpráva o přípravách na 10. celosvětový potlach i omylu Country rádia.

  Čas letí jak ten jelen, co je šípem střelen. Sice 10.listopad 2018 se mnohým bude zdát ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že klimatické podmínky v Texasu nám dovolují pracovat jen v určitý čas, což jsou dva měsíce na jaře a dva měsíce na podzim, není zase tolik času nazbyt. V létě jsou zde úmorná vedra, ve kterých venku pracují jen ti nejstatečnější (ke kterým my už nepatříme) a i když máme většinou mírné zimy, tak ani v těch se moc pracovat nedá.

  Celý článek...

Tiráž

Music Open
hudební časopis nejen o muzice


Šéfredaktor:
Fedor Skotal
Redakce:
Hanka Hosnedlová,
Lilly Pavlak (Švýcarsko),
Jana Skotalová

Grafika a web: Jana Skotalová

Kontakt:
musicopen@email.cz