Dnes má svátek Ivo Zítra má svátek Zbyšek

Ano, ve dnech 28. až 31.8. 2014 se v Mohelnici a přilehlém okolí koná už 39. ročník tradičního festivalu Mohelnický dostavník. Někteří si bez něj už zakončení prázdnin ani nedovedou představit. Pokud k nim patříte, tato pozvánka je pro vás. Pokud jste ještě na Dostavníku nebyli, nevadí, stejně se můžete přidat.

Vše vypukne již předkoncertem na hradě Bouzov 28.8. od 18:00. Hlavní program poté probíhá od páteční 16té hodiny, kdy zazní trampská hymna Vlajka, až do nedělního poledne, kterým se rozezní kromě zvonů a výstřelů z pušek také Kiďákova No to se ví, zase se sejdem.

Mezitím vás samozřejmě čeká spousta muziky, soutěž kapel i amatérských filmů i vystoupení hvězd. Kromě hlavní scény nebude chybět ani ta Duhová na zadní louce, opět proběhne i koncert v loštickém kostele. Spousty stánků s dobrotami pro žaludek, oči, uši, duši, dětský koutek s programem a hlídáním pro malé návštěvníky, noční countrybál i osadní oheň. Podrobný program naleznete v přiloženém letáčku a na adrese http://www.mohelnickydostavnik.cz , kde najdete všechny potřebné informace i o vstupném, ubytování a vůbec čemkoli důležitém.

Tak ahoj v Mohelnici!

 

Pátek, 16:00: Smolaři zahajují Mohelnický dostavník Vlajkou, během písničky stoupají vlajky zúčastněných osad

 

Skvělí Funny Fellows přijedou z Bratislavy na Dostavník i letos. Bohužel bez původně avizovaného Mariána Labudy, který se na poslední chvíli z vážných důvodů omluvil. Ale jejich vystoupení i tak stojí za to.

 

Vystoupení mladých kapel k večeru střídají hvězdy, Žalman a Spol patří k tradičním účastníkům

 

Děti je možno na chvíli odložit a nechat malovat či navlékat korálky, rodiče si odpočinou a v klidu poslechnou alespoň část programu.

 

 

No to se ví, zase se sejdem, zpívají sborem všichni na pódiu i v hledišti a valná většina se opravdu rok co rok vrací.

Foto: Lucia Nováková- Lucy

Foto týdne

Jste náš host číslo

9623956

Tiráž

Music Open
hudební časopis nejen o muzice


Editor:
  Fedor Skotal

Redakce: Marty Newton

Grafika: Jana Skotalová

 

Autoři:  Jiří Černý, Mirek Černý, Jaroslav Čvančara, Ivan Doležal, Svatoslav Fiala (foto), Jiří Hampl (foto), František Heřman (foto), Hanka Hosnedlová, Vít Hrabánek, Jan Krůta, Miloslav Jakub Langer, Jaroslav Samson Lenk, Jindřich Marek, Stanislav Motl, Petr Vokoun Náhlík, Míra Navara, Zdeněk Nossberger, Sandy Nosek,Lucia Nováková (foto), Lilly Pavlak, Jan Plachetka, Milan B. Plch, Radovan Rakus, Jan J. Vaněk, Jerry Pupál Vecka, Ladislav Vencálek, Karel Cimbura Vidímský

 

Kontakt: musicopen@email.cz