Vzkazy

 • Cédéčko s vůní kouře

  Ačkoliv ve chvíli, kdy tento článeček píši (polovina prosince), je CD s dlouhým, ale vše říkajícím názvem „Šedifky a Přeletky: Ze starých zpěvníků“, na světě teprve pár týdnů, ohlasy z různých míst jsou nejen četné, ale i velice příznivé, některé přímo nadšené.

  Celý článek...
Dnes má svátek Sabina Zítra má svátek Teodor

Ne nadarmo se říká ( Jaroslav Hašek to napsal i do jedné své povídky, ve které diváci při opeře zpívají s účinkujícími), že dobrá věc se dá slyšet i dvakrát.Nám se to podařilo s Belmondovými moudry, která - v tom s námi doufám souhlasíte - se také dají číst nebo říkat dvakrát i víckrát. A ta, která zavírala 10. ročník Notování, jsou tato:

Pro odvážné: Přijdete ráno kolem třetí ve veselé náladě, voníte dámským parfémem, na košili máte otisk rtěnky. Ženu plácnete po zadku a prohlásíte: „Tak a teď jsi na řadě ty!“

• 

Pro ještě odvážnější: Přijdete v tomtéž stavu, ovšem navíc v objetí dvou slečen. Ve dveřích ženě zašeptáte: „Miláčku nebuď svině a řekni, že jsi ségra!“

Až se vám v životě nebude dařit, vzpomeňte si a uvědomte, že na začátku jste byli tou nerychlejší a nejúspěšnější spermií.

• 

I ženatý muž může být šťastný. Jen se to nesmí dozvědět jeho manželka.

Prohibice ukázala, že Češi nemají problém s alkoholem, ale bez něj.

• 

Škoda, že láska není jako volejbal. Zařval bys „moje“ a všichni by ustoupili.

• 

Optimista se učí anglicky, pesimista rusky a realista se učí střílet.

• 

Svou ženu bych si za manželku raději nebral.

Bez práce nejsou doláče.

Chlast problémy neřeší, ale mléko taky ne.

• 

Kdo se moc ptá, málo googlí.

Čínské moudro: Pes, který štěká, je nedovařený.

Eskymácké moudro: Nikdy nejez žlutý sníh!

• 

Žena je dobrý sluha, ale špatný pán.

 

Foto Jirka Esser

Foto týdne

„Štěstí je jednoduché.

Dobré zdraví

a špatná pamět."

 

Ernest Hemingway

Jste náš host číslo

6692119

Melanž

 • Jaký je Brňák

  Petr Komárek zvaný Farář z Texasu, USA, má – zdá se – silný vztah k Brnu. Čas od času nám přepošle zasvěcené texty o moravské metropoli. Většinou jsou ty texty vtipné, vyznačují se značným stupněm informovanosti. Dnes poslal následující sdělení:

  Celý článek...  
 • Jak posílat příspěvky na potlach v Texasu

  Ozvalo se nám již několik kamarádů ze zahraničí, kteří chtěli poslat peníze na naše bankovní konto na podporu 10 celosvětovéo potlachu, ae nemohli tak učinit, protože informace uvedené na trampských webových stránkách nebyly úplné.

  Celý článek...  
 • Když je v Texasu vedro, skoro se nedá pracovat

  Další zpráva o přípravách na 10. celosvětový potlach i omylu Country rádia.

  Čas letí jak ten jelen, co je šípem střelen. Sice 10.listopad 2018 se mnohým bude zdát ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že klimatické podmínky v Texasu nám dovolují pracovat jen v určitý čas, což jsou dva měsíce na jaře a dva měsíce na podzim, není zase tolik času nazbyt. V létě jsou zde úmorná vedra, ve kterých venku pracují jen ti nejstatečnější (ke kterým my už nepatříme) a i když máme většinou mírné zimy, tak ani v těch se moc pracovat nedá.

  Celý článek...

Tiráž

Music Open
hudební časopis nejen o muzice


Šéfredaktor:
Fedor Skotal
Redakce:
Hanka Hosnedlová,
Lilly Pavlak (Švýcarsko),
Jana Skotalová

Grafika a web: Jana Skotalová

Kontakt:
musicopen@email.cz