Vzkazy

 • Cédéčko s vůní kouře

  Ačkoliv ve chvíli, kdy tento článeček píši (polovina prosince), je CD s dlouhým, ale vše říkajícím názvem „Šedifky a Přeletky: Ze starých zpěvníků“, na světě teprve pár týdnů, ohlasy z různých míst jsou nejen četné, ale i velice příznivé, některé přímo nadšené.

  Celý článek...
Dnes má svátek Státní svátek Zítra má svátek Silvie

Zhruba v šedesátých letech minulého století vyzvala redakce týdeníku Mladý svět své čtenáře, ať posílají tzv. Heslo týdne. Časopis je publikoval, aby se potěšila redakce a posléze i čtenáři nad tím, co všechno bylo na vývěskách, cedulích, nástěnkách, výzvách, upozorněních všude možně. Nebudeme vás k ničemu vyzývat. Jen si přečtěte následující řádky, porovnejte s životem, který sami žijete, vylaďte si náladu a možná, že dokonce přijdete i na dárek, kterým uděláte radost někomu, kdo to opravdu nečeká.

Nepřítel chodí v galoších, abys ho neslyšel, když někam přijde předstírá, jakoby nepřišel, chtěl by jak pára proniknout kamkoli v každé době a nemáš-li dost bdělosti, zahnízdí se i v tobě !

Nástupiště do zahraničí pod mostem

Vaši diplomovou práci zhotovíme do 3 dnů. Propagační a knihařské služby Hl. m. Prahy, Praha 1, Staroměstské nám. 20

Vyhraženo pro skládku rumů. MNV Hradečno

Přijmeme ženy k mytí nádobí a vrátného

Vyhláška!

Bude-li zaměstnanci odcizeno v koupelně uložené šatstvo, ohlásí tuto skutečnost nejprve koupelníkovi příslušné směny a dispečerovi. Zároveň ohlásí krádež na SNB v Litvínově, odkud přinese potvrzení, že krádež hlásil. Toto potvrzení odevzdá s.Stohrovi ml., v kanceláři ředitele.

Jízda a práskání bičem se pod pokutou 2 až 20 K přísně zapovídá !

 Ďakujeme vám, že nepĺujete na tom presvatom mieste

Cesta do práce vede k blahobytu, z práce k rodinnému štěstí. Dbej na svou bezpečnost cestou do práce a z práce, aby Tě o blahobyt a štěstí nepřipravil úraz.

Chceš-li číst romány i dobré jídlo papat musíš ženušce pro List paní a dívek capat. Zde obdržíte.

Kdo bude přistižen při znečistění záchodů zaplatí týdenní úklid celé plovárny

Vážení přátelé!

Jedním z úkolů letní činnosti Spolku Přátel Žehu v Blansku je rozšíření řad stoupenců kremačního hnutí. Obracíme se proto zdvořile i na Vás se žádostí, abyste nám pomohli během letního období získat alespoň jednoho občana k zpopelnění. Může to být příslušník Vaší rodiny, syn nebo dcera, příbuzní kupř. bratr, sestra, může to býti Váš spolupracovník na závodě, ve škole, v kanceláři, ve Vaší ulici, domě a nebo důchodce. Nemusí to býti občan z Blanska, může býti ze kteréhokoliv místa našeho okresu. Projeví-li takový občan souhlas, oznamte to př. Jaroslavu Plchovi, který dotyčného navštíví a vše další s nim zařídí. Doufáme, že se vám podaří tento úkol splniti, děkujeme Vám za pochopení a jsme s přátelským pozdravem Spolek Přátel Žehu v Blansku

I vaše děvče se jednou zeptá: „Jak si představuješ budoucnost?“ Myslete na to a nezapomeňte, že vaše znalosti denně porostou četbou Rudého práva!

 


 

 

Foto týdne

„Štěstí je jednoduché.

Dobré zdraví

a špatná pamět."

 

Ernest Hemingway

Jste náš host číslo

6700440

Melanž

 • Jaký je Brňák

  Petr Komárek zvaný Farář z Texasu, USA, má – zdá se – silný vztah k Brnu. Čas od času nám přepošle zasvěcené texty o moravské metropoli. Většinou jsou ty texty vtipné, vyznačují se značným stupněm informovanosti. Dnes poslal následující sdělení:

  Celý článek...  
 • Jak posílat příspěvky na potlach v Texasu

  Ozvalo se nám již několik kamarádů ze zahraničí, kteří chtěli poslat peníze na naše bankovní konto na podporu 10 celosvětovéo potlachu, ae nemohli tak učinit, protože informace uvedené na trampských webových stránkách nebyly úplné.

  Celý článek...  
 • Když je v Texasu vedro, skoro se nedá pracovat

  Další zpráva o přípravách na 10. celosvětový potlach i omylu Country rádia.

  Čas letí jak ten jelen, co je šípem střelen. Sice 10.listopad 2018 se mnohým bude zdát ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že klimatické podmínky v Texasu nám dovolují pracovat jen v určitý čas, což jsou dva měsíce na jaře a dva měsíce na podzim, není zase tolik času nazbyt. V létě jsou zde úmorná vedra, ve kterých venku pracují jen ti nejstatečnější (ke kterým my už nepatříme) a i když máme většinou mírné zimy, tak ani v těch se moc pracovat nedá.

  Celý článek...

Tiráž

Music Open
hudební časopis nejen o muzice


Šéfredaktor:
Fedor Skotal
Redakce:
Hanka Hosnedlová,
Lilly Pavlak (Švýcarsko),
Jana Skotalová

Grafika a web: Jana Skotalová

Kontakt:
musicopen@email.cz